משלוחי בשר מעושן ברמת הגולן

אם אתם נמצאים ברמת הגולן ומתחשק לכם בשר איכותי, נורדן היא הכתובת שלכם. המסעדה מכינה בייצור עצמי שלל בשרים, והיא בדיוק המקום שבו תוכלו למצוא בשר באיכות גבוהה.

נורדן – המקום לאכול בו בצפון

עוד לפני שנדבר על שירות המשלוחים שלנו, כדאי אולי קצת להכיר את נורדן – מסעדת בשרים במרום גולן. המסעדה שמה לעצמה למטרה להגיש לאורחים בשר באיכות הגבוהה ביותר, כמו שרק ברמת הגולן אפשר להשיג. במסעדה הבשרים מיוצרים כולם בייצור עצמי, מה שמבטיח לכם בשר לא תעשייתי שמצדיק את הנסיעה הארוכה.

אנחנו פעילים בכל ימות השבוע למעט יום ראשון, כאשר באמצע השבוע שעות הפתיחה הן בעיקר בערב, אך בסופי שבוע שעות הפתיחה מתרחבות גם לאמצע היום. לפני שאתם מגיעים מומלץ לבדוק האם אנחנו פתוחים, אבל כמובן, תמיד תוכלו לדאוג שהאוכל שלנו יגיע עד לבית שלכם.

מה אפשר לקבל במשלוח

אנחנו מספקים לכם משלוחים של בשר מעושן ועוד שלל מוצרים כדי שלא תצטרכו לצאת מהבית בשביל להנות מבשר איכותי. בשירות המשלוחים תוכלו להזמין את הנקניקיות שלנו שמגיעות עם מגוון רחב של תוספות לבחירה. בנוסף, מנות ההמבורגר ושאר הארוחות של המסעדה גם הן זמינות עבורכם. מלבד ההזמנות הקלאסיות תוכלו לקבל אצלנו גם מנות של פיש & צ'יפס וכמובן בשרים מעושנים שאותם אנחנו מעשנים בכוחות עצמנו כדי לשמור על איכות ברמה הגבוהה ביותר שיש.

בירות בייצור עצמי

סנדוויץ' איכותי של בשר אף פעם לא יכול להגיע בלי כוס בירה לידו, ובנורדן תוכלו להנות ממגוון בירות שמיוצרות על ידי המסעדה בייצור עצמי. מדובר על בירות שלא תוכלו למצוא במקומות אחרים והן יהפכו את המנה שהזמנתם לטובה עוד יותר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן